اطلاعات پروژه:

  • مشتری : اپلیکیشن مدیریت و مسیریابی پیکهای رستوران
  • تعداد زبان : یک زبانه
  • دسته بندی : سازمانی
  • تعداد صفحات : 17 صفحه پویا
  • مدیریت محتوا : ابرلاین
  • تکنولوژی : Ajax , CSS3 , HTML5 , jQuery , MYSQL , PHP , Responsive
  • اپلیکیشن مدیریت و مسیریابی پیکهای رستوران
doodle-1

توضیحات پروژه:

امکان مسیر یابی پیکها

با استفاده از سیستم مکان یابی خودکار مشتریان قادر خواهید بود تا با سرعت و دقت بالا و بروز کمترین اشتباه پیک مورد نظر را به آدرس مقصد هدایت کرده و کیفیت ارائه خدمات را با کمترین هزینه بهبود بخشید

 

تخصیص ، مدیریت و ارجاع سفارشات به پیک مورد نظر

اپلیکشن پیک انلاین با استفاده از سیستم صف بندی داخلی بعد از دریافت و ثبت سفارشات بر اساس نوبت دهی به پیکهای در حال انتظار صف ارسال بعدی را تشخیص داده و ودرخواست ارجاع را به پیک مورد نظر ارسال میکند

 

مشاهده مانیتورینگ پیکهای در حال ارسال

با استفاده از سیستم مانیتورینگ پیشرفته نرم افزار شما قادر به رصد لحظه به لحظه پیک مورد نظر میباشید و از آخرین وضعیت سفارش ارسال شده به سمت مشتری مطلع خواهید یود.

 

نظارت و کنترل مسیر حرکتی پیکها

به مسیر طی شده توسط پیکها برای یک سفارش خاص و یا ارسال چند گانه سفارشات و تخمین زمانی تا رسیدن به مقصد توسط ارسال کننده ها نظارت کامل داشته باشید و از صحت عملیات شکل گرفته مطمن شوید .

 

مشاهده مانیتورینگ پیکهای در حال ارسال

اپلیکیشن مجزایی برای پیکها در نظر گرفته شده تا بتوانند سفارشات ، محل ارسال و دیگر امکانات  مربط به خود را مشاهده و در صورت نیاز مدیریت کنند.

 

پنل مدیریتی آنلاین و بدون محدودیت مکانی

باتوجه به اینکه اپلیکیشن بر روی سرور های قدرمتندی نصب شده که در بستر اینترنت بصورت آنلاین و شبانه روزی در حال سرویس دهی میباشند امکان اتصال ، پیگیری سفارشات مدیریت و رهگیری در هر زمان و هر مکان قابل انجام و هیج محدودیتی در راین زمینه  وجود ندارد.

 

ایجاد اشتراک و مدیرت مشتریان

مطمنا یکی ار دغدغه مهم رستورانها ، آشپزخانه ها و اماکنی که با استفاده از سیستم دلیوری به سرویس دهی می پردازند سرو سامان دادن به سفارشات دریافتی تعیین قیمت های روزانه و یا تطبیق کد اشتراک با ادرس های ثبت شده مشتریان برای ارسال میباشد ، این اپلیکیشن قابلیت ایجاد اشتراک برای مشتریان را دارا میباشد تا در زمان ثبت سفارش آدرس , تلفن , موقعیت روی نقشه و هر چیزی که مربوط به مشخصات ارسال میباشد در لحظه ثبت سفارش در اختیار اپراتور یا مدیر قرار خواهد گرفت.

 

ثبت محدوده های مکانی

شما قادر خواهید بود تا با ثبت و ذخیره اطلاعات محدوده های شهری عملیات آدرس دهی و یا تخصیص لوکیشن مورد نظر خود رابراحتی با چند کلیک ساده انجام دهید

 

اعلان پیشرفته با انواع رسانه های ارتباطی (پیامکی ، ایمیلی ، تلگرام)

میتوانید تقریبا مطمئن باشید که هیچ سفارشی را از دست نمیدهید زیرا بعد از دریافت سفارش جدید اعلانهای اطلاع رسان به کمک شما خواهند آمد و شمار را در جریان تازه ترین رویدادهای اپلیکشن قرار میدهد .

گزارش کامل از ثبت و سرویس دهی سفارشات

با استفاده از گزارشات کاملی که اپلیکشن برای شما ایجاد میکند میتوانید براحتی در دوره زمانی دلخواه آمار فروش ، سفارشات ارسالی موفق و ناموفق ، گزارش عملکرد پیکها و انواع گزارشات دیگر را ایجاد و در تصمیم گیری های خود برای بهبود و بازدهی بیشتر بکار ببندید